اگر به صورت مداوم 8 سال و 7 ماه و 6 روز فریاد بزنید، انرژی صوتی لازم برای گرم کردن یک فنجان قهوه را تولید کرده‌اید.
 در مصر باستان افراد روحانی تمام موهای بدن خود را می‌کندند حتی ابروها و موژه‌ها.
 کوتاه‌ترین جنگ در تاریخ در سال 1896 بین زانزیبار و انگلستان رخ داد که 38 دقیقه طول کشید.
 در 4000 سال گذشته هیچ حیوان جدیدی رام نشده است.
 تعداد انسان‌هایی که به وسیله خر کشته می‌شوند، از انسان‌هایی که در سانحه هوایی می‌میرند بیشتر است.
چشم‌های ما از بدو تولد همین اندازه بوده‌اند، اما رشد دماغ و گوش ما هیچ‌وقت متوقف نمی‌شوند.
 دارچین بسیار کشنده است اگر به صورت وریدی به انسان تزریق شود.
فقط یک نفر از یک میلیارد نفر بیش از 116 سال عمر می‌کند.
 زبان قویترین ماهیچه در بدن است.
روز تولد شما حداقل با 9 میلیون نفر دیگر یکی است. 
ستاره دریایی مغز ندارد.
زنان تقریبا 2 برابر مردان چشمک می‌زنند.
انسان‌های راست دست به طور میانگین 9 سال بیش از چپ دست‌ها عمر می‌کنند.
هیچ کلمه ای در زبان انگلیسی با کلمه month هم قافیه نمی‌شود.
مورچه ها بعد از مرگ در اثر سم پاشی به پهلوی راست می‌افتند.
هر انسانی در طول زندگی‌اش به طور میانگین 8 عنکبوت را در حال خواب می‌خورد.
گربه ماهی بیش از 27000 عضو چشایی دارد.

منبع:http://www.irpdf.com/

 


 

منبع:www.farsnews.com

 

http://www.youtube.com/watch?v=m3GstYOIc0I&mode=related&search

گفتنی است در تاریخ ۱۴ نوامبر پلیس دانشگاه UCLA آمریکا, دانشجوی ایرانی آقای "مصطفی طباطبایی نژاد" را حداقل برای ۵ دفعه با شوک ۱۰۰۰ ولت مورد شکنجه قرار داده است.

هم وطنان و ایرانیان عزیز با تایپ جمله زیر همه یک صدا فریاد اتحاد ایرانیان را به گوش مراجع امریکا برسانید:

(we want justice for mostafa)

آدرس‌ها‌ی ایمیل:
1.ایمیل ریاست دانشگاه:chancellor@conet.ucla.edu    

2.ایمیل بخش امنیتی دانشگاه:kross@ucpd.ucla.edu

3.ایمیل معاونت دانشگاه:evc@conet.ucla.edu

مقاله درباره  Resistance Spot Welding  (جوش نقطه ای)

حالشو ببرید.

فقط منبع یادتون نره.کار خودمه آخه!

از لینک زیر دانلود کنید.

http://mechanic.persiandata.com/spot_welding.pdf

هفته جهانی فضا برای نخستین بار در سال 1999 توسط مجمع عمومی سازمان ملل تعیین شد. بر اساس تصمیم نهایی این سازمان، روزهای بین چهارم تا دهم اکتبر (12- 18 مهرماه) هر سال با هدف ترویج و گسترش علوم و فنون فضایی و تأکید بر نقش آنها در بهبود زندگی بشر، «هفته جهانی فضا» نامیده شده است. روزهای شروع و پایانی هفته فضا، مقارن با سالگرد دو دست آورد بزرگ بشر در ورود به عرصه فضا است.

*

4 اکتبر 1957، همانطور که اشاره شد روزی است که اولین ماهواره مصنوعی ساخت بشر به فضا پرتاب شد و به این ترتیب راه اکتشاف در فضا پیش روی بشر گشوده گردید.
*

10 اکتبر 1967، تاریخ تصویب پیمان جهانی اصول حاکم بر فعالیت‌های کشورها در اکتشاف و استفاده صلح‌جویانه از فضای ماوراء جو می‌باشد.

با توجه به اینکه از سال گذشته به مدت سه سال ایام هفته جهانی فضا با ماه مبارک رمضان همزمان شده است کشورهای اسلامی با هماهنگی قبلی این هفته را با تاخیر برگزار می‌کنند. در سال جاری هفته جهانی فضا از 15 تا 21 آبان‌ماه برگزار خواهد شد.
زمانی که یه گوشی رو می خواهید بخرید می تونید با این کدها اون گوشی رو کاملا تست کنید ( اسپیکر - زمان مکالمه - دگمه ها - دوربین - فلاش و ... ) توضیحات: > به معنای حرکت دادن جوی استیک گوشی به سمت چپ < به معنای حرکت دادن جوی استیک گوشی به سمت راست به ترتیب از سمت چپ به راست کدها را وارد کنید: *>*>>*< دسترسی به service menue در این قسمت می تونید گوشیتون رو کاملا تست کنید ... 11*>*>>*< ورژن فیرم ویر ( سیستم عامل ) گوشی را نشان می دهد. #06#* نمایش سریال نامبر گوشی برای اینکه سریع حالت بی صدا ( silent ) گوشی را فعال یا غیر فعال کنید باید کلید c را فشار داده و نگه دارید. با فشردن هر حرفی بر روی صفحه گوشی و نگه داشتن آن شما وارد Address Book گوشی شده و لیست نامهائی که با آن حرف شروع می شوند را خواهید دید. برای مثال با نگه داشتن دگمه شماره 5 گوشی ، شما وارد آدرس بوک گوشی شده و لیست تمام نامهائی را که با حرف j شروع می شوند را خواهید دید. در حالت دوربین: دگمه 1 : انتخاب رزولوشن عکس دگمه 2 : انتخاب حالت عکس برداری در شب دگمه 3 : انتخاب حالت جلوه های ویژه دگمه 4 : انتخاب حالت self timer برای عکاسی با تاخیر دگمه 5 : انتخاب فلاش دگمه بالا و پائین ولوم : تغییر بزرگنمائی ( zoom ) جهت قفل شدن صفحه کلید گوشی و همچنین اجرای screen saver دگمه های * و lock را فشار بدهید. اتصال سریع: در حالت استندبای دگمه more را فشار بدهید تا گزینه های infrared , Bluetooth , silent , phone statues , shortcuts customizing ظاهر بشوند. با گزینه shortcuts customizing میتوانید هرکدام از جهتهای جوی استیک را به عنوان یک کلید میانبر جهت وارد شدن به یک منوی خاص تعریف کنید. تغییر سریع روشنائی صفحه تصویر: در حالت دوربین بروید و سپس درحالیکه دگمه * را نگه داشته اید با حرکت جوی استیک به بالا و یا پائین روشنائی صفحه را کم و زیاد کنید

منبع: http://www.4mobile.mihanblog.com